قالیشویی گلستان

قالیشویی گلستان

قالیشویی گلستان

قالیشویی گلستان تنها قالیشویی برتر و مجهز در این منطقه می باشد. این قالیشویی تنها قالیشویی است که بدون واسطه فعالیت می کند. قالیشویی در واقع یک فرایند شستشو است که با فرایند شستشوی معمولی تفاوت دارد.کارشناسان قالیشویی گلستان شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد قالیشویی واوان.

فرش های منزل همه ما  بعد از مدتی، نیاز به شستشو پیدا می کند. همانطور که بدن ما نیاز به  تمیزی دارد، محیط اطراف و فرش ما نیز نیاز به  شستشو دارد. دستگاه های مکانیزه ای که در قالیشویی ها وجود دارد، شستشوی فرش را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد. سرویس دهی و نحوه سفارش در این قالیشویی به صورت آنلاین انجام می شود.

پرسنل این قالیشویی همگی دارای  مهارت و مدرک در زمینه شستشوی  انواع فرش های ماشینی، دستباف، ابریشمی و ترک می باشند. این قالیشویی دارای بیش از 250 نفر پرسنل متعهد و فعال در زمینه شستشوی فرش، رفوگری و ترمیم می باشد. خدمات این قالیشویی به صورت آنلاین و شبانه روزی می باشد.

خدمات قالیشویی گلستان

  • شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف
  • شستشوی انواع فرش های ترک و ابریشمی
  • امکان ثبت سفارش آنلاین در 24 ساعت شبانه روز
  • ضمانت نامه معتبر و کتبی برای تمامی خدمات
  • استفاده از دستگاه های مجهز و روز دنیا در شستشوی فرش های ماشینی

جهت کسب اطلاعات یشتر و رزرو با شماره 09124205299 تماس حاصل فرمایید.

قالیشویی خوب در گلستان

"<yoastmark

این قالیشویی یکی از برترین و حرفه ای ترین قالیشویی های این منطقه می باشد. زمانی که دم عید می شود و مردم قصد خانه تکانی دارند، یکی از بزرگ ترین دغدغه خانم های خانه دار شستشوی فرش ها می باشد قالیشویی رباط کریم.

شستشوی فرش دستباف و ماشینی در یک قالیشویی خوب به صورت مجزا صورت می گیرد.  فرش دستباف با توجه به الیاف و رنگ بندی که دارد، امکان پس دادن و تداخل رنگ هنگام شستشو بسیار زیاد است.

ویژگی های یک قالیشویی خوب

یکی از ویژگی های مهم و خوب یک قالیشویی این است که بعد از ثبت و سفارش آنلاینی که انجام می دهید. کارشناسان خود را به محل اعزام می کند تا فرش های شما، مورد بررسی قرار گیرد. قالیشویی گلستان مانند تمام قالیشویی ها یک سری خدمات یکسانی را ارائه می دهد. اما برای این قالیشویی بسیار اهمیت دارد که مشتریان از خدمات رضایت کامل را داشته باشند.

یکی از ویژگی هایی که یک قالیشویی حرفه ای دارد، این است که بعد از اتمام خدمات شستشو، فرش به صورت لول و کاور شده، درب منزل به شما تحویل داده می شود قالیشویی چهاردانگه.

قالیشویی گلستان زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران عمل می کند و دارای مجوز رسمی است اتحادیه برای خدماتی که قالیشویی ها ارائه می دهند، یک سری هزینه ها و تعرفه های  متناسبی را در نظر می گیرد. یک قالیشویی حرفه ای و خوب، تعرفه ای که برای مشتری فاکتور می کند، متناسب با هزینه اتحادیه است.

یکی از ویژگی های اصلی یک قالیشویی خوب، استفاده از مواد شوینده با کیفیت و مرغوب است. فرش ها بافت های مختلفی دارند که کارشناسان با توجه به استحکام و بافت فرش، مواد شوینده متناسب با آن فرش را در نظر می گیرند.

یک قالیشویی خوب، مشتریان خود را پشتیبانی می کند. پشتیبان مشتریان راجب خدمات قالیشویی مانند زمان ارسال، نحوه شستشو، نگهداری و… را به مشتریان خود اطلاع می دهد.

سرویس رفت و آمد قالیشویی

سرویس رفت و آمد قالیشویی

سرویس رفت و آمد قالیشویی

قالیشویی گلستان ارزش زمانی مشتریان را به خوبی می داند. یک قالیشویی خوب باید  خدمات خود را در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه دهد که این زمان بهتر است کمتر از 48 ساعت باشد. سرویس تحویل فرش در قالیشویی گلستان  به صورت 24 ساعته و شبانه روزی می باشد. سرویس ارائه خدمات  و تحویل  فرش طبق زمان تعیین شده می باشد قالیشویی شمس آباد.

شما می توانید برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی به سایت قالیشویی گلستان مراجعه کرده و یا با تماس به پشتیبان های  این قالیشویی از خدمات آن اطلاع کسب کنید.

گلستان کجاست؟

مرکز شهر گلستان بهارستان می باشد. شهر گلستان در جنوب غرب استان تهران در فاصله 24 کیلومتری از شهر تهران قرار دارد. از محلات مهم شهرستان گلستان می توان به سبز دشت اشاره کرد قالیشویی خوب در بهارستان.

راه های دسترسی به این شهر از طریق جاده  قدیم ساوه، اتوبان تهران ساوه با استفاده از خروجی صبا شهر  و جاده آدران به شهریار همچنین به شهریار همچنین اتوبان قم از طریق خروجی واوان می باشد. گلستان از غرب به ریاط کریم و از شرق به اسلامشهر محدود شده است.

b2n

yun

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند