قالیشویی گلدسته

قالیشویی گلدسته

قالیشویی گلدسته

قالیشویی گلدسته اولین و قدیمی ترین قالیشویی های فعال در گلدسته می باشد. نظافت فرش یکی از مواردی است که علاوه بر پاکیزگی باعث افزایش عمر فرش شما می شود. این قالیشویی با بروز کردن سیستم خط شستشوی و دارا بودن بزرگ ترین دستگاه برای نظافت فرش در خاورمیانه می باشد قالیشویی اسلامشهر.

این قالیشویی موفق به ساخت یک آزمایشگاه در کارخانه خود برای آسیب کمتر شده است. داشتن این آزمایشگاه به این قالیشویی کمک می کند تا با توجه به نوع جنس و الیافت فرش و… چه زمانی شستشو فرش با چه روشی انجام شود بهتر است. داشتن دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته روز دنیا برای قالیشویی ها کافی نیست.

 خدمات این قالیشویی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی  می باشد. قالیشویی گلدسته دارای بیش از 300 نفر پرسنل فعال می باشد.و تمامی پرسنل این قالیشویی دارای مهارت و تجربه در رابطه با شستشو انواع فرش ابریشمی  و دستباف و همچنین رفوگری و ترمیم فرش های دستباف و ماشینی می باشند.

انواع خدمات قالیشویی گلدسته

·         شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی

·         شستشوی فرش های ابریشمی و ترک

·         ترمیم، رفوگری و بازسازی انواع فرش های دستباف و ماشینی

·         رنگبرداری، ریشه بافی و رفع سوختگی

·         سرویس دهی به مناطق اسلامشهر، گلستان و تهران

·         ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر برای تمامی خدمات

·         سرویس دهی آنلاین

جهت کسب اطلاعات یشتر و رزرو با شماره 09124205299 تماس حاصل فرمایید.

رفوگری و ترمیم فرش

رفوگری و ترمیم فرش

رفوگری و ترمیم فرش

قالیشویی گلدسته بهترین رفوگران و افراد متخصص فرش های آسیب دیده را دارد. فرش ها در طول زمان دچار ساییدگی و آسیب می شوند و نیاز به ترمیم دارند.

یکی از عواملی که باعث پوسیدگی فرش می شود، شستشوی نادرست و غیر اصولی آن است. با انجام رفوگری فرش و کمک گرفتن از هنر رفوکار در قالیشویی، می توان این آسیب ها را به راحتی برطرف کرد.

عواملی مانند بید زدگی و حمله حشرات، مشکلات رطوبت و پوسیدگی، خطرات ناشی از سوختگی و  آتش سوزی همواره باعث آسیب به فرش ها می شود قالیشویی شمس آباد.

خرید یک فرش جدید هزینه زیادی برای ما دارد. شما با ترمیم و بازسازی فرش می توانید هزینه کمتری را متحمل شوید. رفوگری یک تکنیک  تخصصی است که حتما باید متخصص این کار آن را انجام دهد. با رفوگری می توان تمامی آسیب های فرش را از بین برد و طول عمر فرش را افزایش داد.

شستشوی صحیح فرش ماشینی در قالیشویی

 شستشوی فرش های ماشینی در قالیشویی توسط دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته صورت می گیرد. بسیاری از افراد برای اینکه شستشوی فرش های خود را به قالیشویی بسپارند تردید دارند. این یک باور غلط است که در بین افراد شکل گرفته است. قالیشویی گلدسته یکی از حرفه ای ترین قالیشویی ها در زمینه شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف بوده است.

فرش های ماشینی با دستگاه و زیر نظر پرسنل حرفه ای و مجرب شسته می شود. شستشوی فرش در قالیشویی گلدسته باید مراحلی را طی کند تا به بهترین نحو شسته شود. اولین مرحله، غبارگیری فرش توسط دستگاه های مخصوص است. مرحله دوم شستشوی فرش است. در این مرحله متخصصین  با توجه به جنس الیاف فرش، شوینده مناسب آن را انتخاب می کنند. برای اینکه هیچ گونه آسیبی به فرش نرسد، دمای آب، فشار آب و میزان مواد شوینده توسط متخصصین کنترل می شود.

بعد از شستشوی فرش، فرش ها داخل دستگاه های خشک کن قرار داده می شوند و به صورت مکانیزه خشک می شوند. و در آخرین مرحله در گرمخانه قالیشویی از داربست آویزان شده و خشک می شوند قالیشویی در خانی آباد نو.

قالیشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

"<yoastmark

این قالیشویی یکی از حرفه ای ترین و برترین قالیشویی های این منطقه می باشد. این قالیشویی با 30 سال تجربه کاری توانسته است رضایتن مشتریان را به خود جلب کند. قالیشویی گلدسته یکی از عضو های رسمی اتحادیه می باشد. یکی از ویژگی های یک قالیشویی خوب این است که، بعد از تماس و ثبت آنلاینی که مشتری انجام می دهد، در کمترین زمان ممکن نیرو های خود را به محل برای بررسی اعزام می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک قالیشویی خوب دارد این است که فرش ها را به صورت لول و کاور شده، درب منزل به شما تحویل می دهد. شستشوی فرش های ماشینی و دستباف به صورت مجزا از یکدیگر انجام می شود و این یکی از ویژگی های خوب قالیشویی گلدسته می باشد قالیشویی در دولت آباد.

تمامی قیمت های این قالیشویی زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران می باشد. اتحادیه قالیشویی برای خدمات شستشوی فرش  یک سری تعرفه های مناسبی را در نظر می گیرد. قالیشویی گلدسته ارزش زمان مشتریان را به خوبی می داند و در کمترین زمان ممکن فرش های شما را با بالاترین کیفیت شستشو تحویل می دهد.

گلدسته کجاست؟

 گلدسته یکی از شهرک های بخش  منطقه 18 تهران است ولی از نظر تقسیمات  کشوری، روستایی از توابع بخش چهاردانگه شهرستان اسلامشهر می باشد. این شهرک به عنوان ریه های تنفسی شهر تهران یاد می شود. گلدسته مدتی  پیش  از شهرک به روستا تبدیل شد و اداره آن به  به دهیاری و شورای روستا سپرده شده است.

b2n

yun

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند