قالیشویی واوان

قالیشویی واوان

قالیشویی واوان

قالیشویی واوان یکی از معتبر ترین و حرفه ترین قالیشویی های واوان و اسلامشهر می باشد. این قالیشویی یکی از عضو های رسمی اتحادیه قالیشویان تهران می باشد. به دلیل نزدیک بودن قالیشویی واوان به تهران، اسلامشهر، گلستان و… خدمات رسانی خود را به تمامی مناطق استان تهران پوشش می دهد بهترین قالیشویی اسلامشهر.

یکی از اصلی ترین ویژگی های  این قالیشویی، خدمات آنلاین می باشد. از دوران شروع کرونا، این قالیشویی خدمات آنلاین خود را گسترش داد و همین موضوع باعث جذب مشتریان شد. خدمات رسانی این قالیشویی، به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد. این قالیشویی تمامی فرش ها را با ضمانت نامه کتبی و  بهترین کیفیت به شما تحویل می دهد.

تمامی پرسنل این قالیشویی دارای مهارت و تجربه رابطه با شستشوی فرش های ابریشمی، دستباف و همچنین رفوگری  و بازسازی فرش های دستباف و ابریشمی می باشند. این قالیشویی اولین و  بزرگ ترین قالیشویی در واوان می باشد، که دارای دستگاه های اتوماتیک  و مجهز به شستشوی فرش است قالیشویی خوب در چهاردانگه.

خدمات قالیشویی واوان

  • شستشوی فرش های ابریشمی و ترک
  • شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی
  • رنگبرداری، رفع سوختگی و ریشه بافی
  • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر برای تمامی خدمات
  • سرویس دهی از طریق سایت و آنلاین
  • رفوگری، ترمیم و بازسازی انواع فرش دستباف و ماشینی

بازسازی فرش

بازسازی فرش

بازسازی فرش

فرش های دستباف و ماشینی در  طول زمان دچار ساییدگی می شوند و آسیب می بینند. شستشوی فرش اگر درست و صحیح صورت نگیرد باعث می شود رطوبت در فرش باقی بماند، باعث پوسیدگی فرش می شود. ترمیم و بازسازی فرش در قالیشویی واوان توسط رفوگر های ماهر و مجرب صورت می گیرد بهترین قالیشویی گلستان.

یکی از شایع ترین آسیب ها، شستشوی فرش با مواد شوینده نامناسب است. تمامی این آسیب ها مانند بریدگی فرش با اجسام تیز، پوسیدگی، بید زدگی، سوختگی و… را می توان با رفوگری ترمیم نموند.

رفوگری فرش از بافت فرش بسیار سخت تر است. در قالیشویی برای رفوگری، باید مراحلی طی شود تا فرش مثل روز اول رفو شود.

در ابتدای کار رفوگر فرش را به طور کامل روی زمین پهن می کند، تا آسیب های فرش مشخص شود.

آسیب فرش می تواند سطحی در حد پرز های فرش باشد یا  به چله و پود های فرش آسیب رسانده باشد. رفوکار برای این کار نیاز به ابزار مخصوصی همچون  قلاب، قیچی، چاقو، درفش، میخ کش و… دارد.

کارشناسان قالیشویی واوان و رفوگران ماهر، موارد آسیب دیدگی فرش را بررسی کرده و فرش های شما را مانند روز اول رفو می کنند.

قدیمی ترین قالیشویی واوان

قالیشویی واوان با نیم قرن تجربه کاری، جزو قدیمی ترین و بهترین قالیشویی های این منطقه می باشد. این قالیشویی همیشه رضایت مشتریان خود را الویت قرار می دهد و جزو قالیشویی های خوب بشمار می رود. شستشوی فرش دستباف و ماشینی در این قالیشویی به صورت جداگانه صورت می گیرد. فرش های دستباف، ابریشمی و ترک جزو فرش های عتیقه هستند و شستشوی آن ها با حساسیت های زیادی  انجام می شود.

فرش های ماشینی در این قالیشویی با دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک صورت می گیرد. این قالیشویی در کمترین زمان ممکن شستشوی فرش  با کیفیت بالا انجام می دهد و  فرش ها را به صورت لول شده و کاور شده به مشتری تحویل می دهد قالیشویی زرافشان.

قالیشویی واوان زیر نظر اتحادیه قالیشویی عمل می کند. اتحادیه قالیشویی برای  خدمات شستشوی فرش یک سری  هزینه و تعرفه های مناسبی را در نظر می گیرد.

برترین قالیشویی واوان

برترین قالیشویی واوان

برترین قالیشویی واوان

قالیشویی واوان یکی از بهترین و معتبر ترین قالیشویی های این منطقه می باشد.  یکی از ویژگی های یک قالیشویی برتر،  پشتیبانی مشتریان می باشد.

یک قالیشویی برتر خدمات خود را تنها به خدمات شستن فرش اختصاص نمی دهد. شما می توانید با تماس به پشتیبانی مشتریان قالیشویی واوان، از انواع  خدمات این قالیشویی و نرخ آن اطلاعات کسب کنید.

این قالیشویی دارای  سرویس حمل و نقل رایگان می باشد و خدمات خود را در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید از طریق سایت برای استفاده از خدمات این قالیشویی اقدام کنید.

دستگاه های مکانیزه قالیشویی

شستشوی فرش های ماشینی در قالیشویی واوان توسط دستگاه های مدرن و با کیفیت در این قالیشویی انجام می شود. تمامی مراحل شستشو توسط افراد متخصص و کارشناسان در این قالیشویی انجام می شود. همچنین شستشوی فرش های دستباف، ابریشمی و ترک به صورت دست یو با دقت انجام می شود قالیشویی باغ فیض.

واوان کجاست؟

واوان کجاست؟

واوان کجاست؟

محله واوان یکی از  شهرک های جنوب غرب استان تهران و جزو شهرستان اسلامشهر می باشد.

با توجه به قرارگیری واوان به  در مجاورت اتوبان تهران_قم و نزدیک بودن به فرودگاه بین الملی، و همچنین نزدیک بودن به اتوبان تهران_ساوه و کمربندی آزادگان_جاده ساوه به یک محیط عالی  جهت سرمایه گذاری مسکن تبدیل شده است.

b2n

yun

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند