قالیشویی نسیم شهر

قالیشویی نسیم شهر

قالیشویی نسیم شهر

شرکت قالیشویی نسیم شهر با بیش از نیم قرن سابقه در صنعت قالیشویی تهران دارای مجوز کسب و عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران می باشد. این قالیشویی آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و شستشوی تخصصی، کلیه خدمات تعمیرات و بازسازی انواع فرش می باشد قالیشویی خوب در بهارستان.

این قالیشویی مجهز به مدرن ترین دستگاه های  قالیشویی مکانیزه می باشد. قالیشویی نسیم شهر تنها قالیشویی برتر و مجهز در گلستان می باشد. قالیشویی نسیم شهر یکی از معتبر ترین و مجهز ترین قالیشویی های نسیم شهر می باشد.

این قالیشویی بیش از 250 نفر پرسنل  فعال و متخصص در زمینه شستشو ی انواع فرش ماشینی و دستباف می باشد. این قالیشویی دارای سرویس  رایگان  برای تحویل فرش ها است که به صورت 24 ساعته فعال می باشد. تمامی موارد  شستشو، ترمیم، رفوگری فرش ها در قالیشویی نسیم شهر انجام می شود.

دستگاه های مکانیزه در قالیشویی

قالیشویی نسیم شهر دارای دستگاه های اتوماتیک و مکانیزه برای شستشوی فرش های ماشینی می باشد. شستشوی تمامی مراحل فرش های ماشین اعم از غبارگیری، شستشوی فرش و آب کشی توسط دستگاه های پیشرفته روز دنیا انجام می شود. شستشوی فرش در قالیشویی توسط پرسنل مجرب و حرفه ای صورت می گیرد تا آسیبی به فرش شما وارد نشود بهترین قالیشویی بهارستان.

بخشی از تجهیزات قالیشویی ها عبارتند از  دستگاه های شستشوی فرش تمام اتوماتیک، دستگاه های خشک کن تمام اتوماتیک، دستگاه های پرز گیر تمام اتوماتیک، دستگاه های ریلی اتوماتیک و… است. کیفیت شستشو فرش ماشینی توسط دستگاه، بسیار بیشتر از شستشو به روش سنتی و دستی است.

بعد از شستشوی فرش، فرش ها با دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک خشک می شوند. شستشو با دستگاه های اتوماتیک و مکانیزه بسیار با صرفه تر، با کیفیت تر و اقتصادی تر از شستشو به روش سنتی می باشد.

برترین قالیشویی نسیم شهر

برترین قالیشویی نسیم شهر

برترین قالیشویی نسیم شهر

قالیشویی نسیم شهر یکی از برترین و معتبر ترین قالیشویی های نسیم شهر می باشد. تمامی قالیشویی ها یک سری خدمات و امکانات مشخصی دارند ولی قالیشویی برتر و معتبر است که علاوه بر ارائه خدمات به مشتریان خود، رضایت مشتریان را نیز جزو الویت های اصلی کار خود قرار دهد.

یکی از ویژگی هایی که این قالیشویی دارد و این قالیشویی را از بقیه قالیشویی ها متمایز می کند. این است که شستشوی فرش های دستباف و ماشینی با یکدیگر تفاوت دارد. شستشوی فرش های دستباف از حساسیت بالایی برخوردار است و به صورت دستی توسط افراد کارشناسان صورت می گیرد قالیشویی خیرآباد.

یکی از ویژگی های دیگر این قالیشویی، تحویل فرش به صورت لول شده و کاور شده در کمترین زمان ممکن می باشد. این قالیشویی بعد از ثبت سفارش از طریق سایت و تماس تلفنی، به سرعت کارشناسان خود را به محل اعزام کرده تا فرش ها مورد بررسی قرار گیرند و کمتر از 48 ساعت فرش ها را به مشتریان خود تحویل می دهد.

خشکشویی موکت در محل

یکی از خدمات قالیشویی نسیم شهر، خشکشویی موکت در محل می باشد.  در بعضی از ساختمان های اداری، سالن های سینما و حتی در خانه ها دارای موکت های چسبیده به زمین می باشد.  شما می توانید بدون کندن موکت ها و هزینه برای نصب مجدد، از خدمات خشکشویی موکت در محل استفاده کنید.

شستشو در خانه و به روش دستی باعث آسیب به موکت ها می شود. اما دستگاه هایی که برای شستشوی فرش توسط قالیشویی ها صورت می گیرد، موکت ها را به بهترین کیفیت و بدون آسیب شستشو می دهد.

در خشکشویی موکت در محل، از درجه حرارت استانداردی ی برای تمیز کردن موکت ها استفاده می شود و همچنین از بهترین مواد شوینده های استاندارد و متناسب با نوع موکت استفاده می شود.

قیمت خشکشویی موکت در محل بستگی به متراژ موکت شما دارد. شما می توانید از طریق سایت برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی گلشهر اقدام کنید قالیشویی خوب در گلستان.

خدمات قالیشویی نسیم شهر

خدمات قالیشویی نسیم شهر

  • خشکشویی مبلمان، موکت و خوشخواب می باشد.
  • شستشوی فرش های دستباف و ماشینی
  • ترمیم سوختگی، پارگی و بیدخوردگی
  • پاسخگوی همه روزه، حتی روز های تعطیل
  • امکان ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر برای تمامی خدمات
  • شستشو بدون آسیب دیدگی
  • شستشوی انواع فرش های ابریشمی و ترک

نسیم شهر کجاست؟

نسیم شهر مرکز بخش بوستان شهرستان بهارستان در استان تهران است. این شهر در 15  کیلومتری جنوب غرب تهران قرار گرفته است. نسیم شهر یکی از شهر های پر تراکم است و بسیاری از مناطق آن از بافت قدیمی تشکیل شده است. این شهر قبلا با نام اکبر آباد شناخته می شد قالیشویی رباط کریم.

نسیم شهر فاصله کمی از تهران دارد و نزدیک ترین ایستگاه مترو به نسیم شهر، ایستگاه مترو آزادگان می باشد. شما می توانید در این ایستگاه پیاده شده و بعد از آن با اتوبوس و تاکسی به راحتی به نسیم شهر بروید.

b2n

yun

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند