قالیشویی موسی آباد

قالیشویی موسی آباد

قالیشویی موسی آباد

قالیشویی موسی آباد یکی از بزرگ ترین و مجهز ترین قالی شویی های محله موسی آباد با نیم قرن تجربه کاری است. این قالیشویی مفتخر است با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های فرش شویی و  فناوری پیشرفته و استفاده از  مواد شوینده مرغوب و رعایت کامل اصول مذهبی  و با حضور متخصصین امر شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی در خدمت شما سروران گرامی می باشد قالیشویی اسلامشهر.

این قالیشویی با بیش از چند دهه سابقه در خشان در حوزه قالیشویی همواره به عنوان  یکی از برترین قالیشویی های موسی آباد شناخته شده است و مشتری مداری یکی از ارکان های اصلی این قالیشویی می باشد. قالیشویی موسی آباد با بهره گیری از دستگاه های کاملا اتوماتیک و پرسنل مجرب و کار آزموده فرش های شما را با استفاده از بهترین مواد شوینده شستشو می دهد.

قالیشویی موسی آباد یک قالیشویی مکانیزه شده  با دستگاه های مدرن قالیشویی می باشد. این قالیشویی داری سرویس رایگان برای تحویل فرش ها است که به صورت 24 ساعته فعال می باشد. این قالیشویی یکی از قدیمی ترین قالیشویی های موسی آباد می باشد.

حرفه ای ترین قالیشویی

این قالیشویی یکی از برترین و حرفه ای ترین قالیشویی  این منطقه می باشد. قالیشویی ها یک سری ویژگی های مشخصی دارند. یکی از ویژگی های مهمی که این قالیشویی دارد این است که رضایت و اعتماد مشتریان را الویت کار خود قرار می دهد. یک قالیشویی برتر و حرفه ای شستشوی فرش های دستباف و ماشینی را به صورت مجزا انجام می دهد. فرش های دستباف به دلیل نوع رنگ آمیزی بکار رفته در الیافشان ممکن است حین شستشو رنگ پس بدهند. بنابراین شستشوی فرش های دستباف توسط کارشناسان، به صورت دستی انجام می شود قالیشویی زرافشان.

یک قالیشویی حرفه ای ارزش زمانی مشتریان خود را به خوبی می داند.

این قالیشویی عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران می باشد. تمامی نرخ و تعرفه های این قالیشویی بر اساس اتحادیه تعیین می گردد. قالیشویی موسی آباد همواره با مشتریان خود در ارتباط بوده و سعی دارد تا بهترین خدمات را ارائه دهد. شما می توانید سفارش خود را از طریق سایت قالیشویی ثبت کنید.

جهت کسب اطلاعات یشتر و رزرو با شماره 09124205299 تماس حاصل فرمایید.

از بین بردن لکه های فرش در خانه

از بین بردن لکه های فرش در خانه

از بین بردن لکه های فرش در خانه

یکی از خدمات این قالیشویی ، خدمات لکه بری انوع فرش های دستباف و ماشینی می باشد. مانند لکه های گیلاس، شیر، غذا های طبیعی و … برای پاک کردن این لکه ها نیاز به  مواد شوینده مایع یا سرکه سفید داریم.

برای مثال برای از بین بردن لکه جوهر از روی فرش، کافی است یک قاشق ماست را روی لکه جوهر پخش می کنیم. ماست لکه جوهر خودکار را جذب می کند و باعث پاک کردن آن می شود پاک کردن انواع لکه.

پاک کردن لکه های سخت به سادگی امکان پذیر نمی باشد. برای مثال لکه هایی مانند آدامس، قیر، رنگ و… برای از بین بردن آدامس و موم، تکه یخی را دور پارچه ای نازک بپیچید و آن را روی لکه نگه دارید تا خشک شود. سپس با یک قاشق یا چاقوی تیز، لکه آدامس را از روی فرش جدا کنید.

لکه بری فرش های دستباف، قالی و قالیچه ها کار آسانی نمی باشد و حتما باید توسط کارشناسان خبره و با مهارت انجام شود. نا در کارخانه این قالیشویی تمام سعی خود را کرده ایم که از کارشناسان و افراد با تجربه در زمینه لکه بری و رفوگری فرش ها بحره بگیریم.

خدمات قالیشویی موسی آباد

  • چرم دوزی فرش
  • ارائه خدمات آنلاین و شبانه روزی
  • شستشوی انواع فرش ماشینی، دستباف
  • شستشوی فرش های ابریشمی و ترک
  • سرویس دهی به مناطق کل تهران
  • خشک کردن فرش در گرمخانه های مخصوص
  • ارائه ضمانت نامه معتبر و کتبی برای تمامی خدمات
  • رفوگری و ترمیم انواع فرش های دستباف و ماشینی
  • تحویل به موقع

موسی آباد کجاست؟

موسی آباد کجاست؟

موسی آباد کجاست؟

محله موسی آباد در استان تهران و در محدوده شمالی شهر اسلامشهر قرار دارد. این محله از غرب با خیابان سلیمی محدوده شده است و با محله  های شهرک انبیا، شهرک طالقانی، شهرک الهیه مجاورت دارد قالیشویی در خزانه.

اسلامشهر یکی از شهرستان های استان تهران استو نزدیک ترین ایستگاه مترو به این منطقه ایستگاه مترو آزادگان می باشد. شما می توانید در ایستگاه پیاده شوید و با اتوبوس و تاکسی می توانید به محله موسی آباد بروید.

b2n

yun

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند