قالیشویی شمس آباد

قالیشویی شمس آباد

قالیشویی شمس آباد

قالیشویی شمس آباد یکی از قالیشویی های مکانیزه و تمام اتوماتیک شمس آباد می باشد. این قالیشویی  فرش های شما را توسط دستگاه های مخصوص شستشوی فرش با مواد و شامپو های فرش مخصوص شستشو می دهد که این کار علاوه بر پاکیزگی بیشتر به فرش شما آسیب نمی رساند قالیشویی احمد آباد مستوفی.

قالیشویی شمس آباد در خدمت شماست تا تجربه ای خوب و دلنشین  از شستشوی فرش، موکت و مبلمان خود داشته باشید. ما با تجربه سال ها فعالیت در این زمینه، این اطمینان  را به شما می دهیم که از مجموعه خدمات قالیشویی شمس آباد رضایت  کامل را داشته باشید. در قالیشویی شمس آباد ، استفاده از مواد شوینده با کیفیت و درجه یک خارجی، بهره بردن از دستگاه ها و تجهیزات شستشوی مدرن و دقت  و حساسیت بالا در انجام کار به بهترین شکل ممکن، موجب شده است که نتیجه نهایی کار، بسیار رضایت بخش باشد. صداقت و شفافیت در ارائه خدمات سر لوحه کار این قالیشویی است.

تمامی پرسنل این قالیشویی  دارای مهارت و تجربه در رابطه با شستشو فرش های ابریشمی  و دستباف و همچنین رفوگری و ترمیم فرش های دستباف و ابریشمی می باشند. خدمات این قالیشویی به صورت شبانه روزی  و بدون تعطیلی می باشد. قالیشویی شمس آباد دارای بیش از 300 نفر پرسنل فعال می باشد قالیشویی اسلامشهر.

خدمات قالیشویی شمس آباد

  • شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف
  • شستشوی انواع فرش ترک و ابریشمی
  • ترمیم، رفوگری و بازسازی انواع فرش ماشینی و دستباف
  • رنگبرداری، ریشه بافی و رفع سوختگی
  • سرویس دهی آنلاین
  • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر برای تمامی خدمات
  • تضمین کیفیت شستشو
  • مناسب ترین قیمت قالیشویی در محل

 

جهت کسب اطلاعات یشتر و رزرو با شماره 09124205299 تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه شستشوی انواع فرش در قالیشویی

نحوه شستشوی انواع فرش در قالیشویی

نحوه شستشوی انواع فرش در قالیشویی

یکی از خدمات مهم و اصلی قالیشویی شمس آباد، شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد. شستشوی فرش های دستباف و ماشینی به صورت مجزا انجام می شود. فرش های دستباف به دلیل حساسیت زیادی که در شستشو دارند، به صورت دستی، توسط افراد متخصص انجام می شوند.

برای شستشوی فرش ماشینی، ابتدا باید گرد و غبار آن با دستگاه های مخصوص گرفته شود. قبل از شستشو کارشناسان فرش را مورد بررسی قرار می دهند تا مطمئن شوند که فرش شما دچار آسیب دیدگی نشده باشد. بعد از مرحله غبار گیری، فرش آماده شستشو با مواد شوینده مخصوص می شود قالیشویی واوان.

شستشوی فرش توسط پرسنل مجرب و حرفه انجام می شود تا دمای آب، میزان مواد شوینده، فشار آب و… تنظیم شود. بعد از شستشوی فرش  توسط دستگاه های مکانیزه، فرش در دستگاه خشک کن قرار می گیرد. و در آخر در گرمخانه های مسقف و مجهز از داربست آویزان شده تا  توسط دستگاه هیتر خشک شود.

فرش های دستباف به صورت سنتی و دستس توسط افراد متخصص انجام می شود.  با شستشوی فرش دستباف در قالیشویی از رنگ دادن فرش شما جلوگیری می شود و فرش شما با کیفیت بالا و تضمین سلامت، شستشو داده می شود.

 

 

لکه بری قالیشویی شمس آباد

خدمات لکه بری یکی خدمات مهم قالیشویی شمس آباد می باشد. یکی از مراحلی که قبل از شستشو فرش باید انجام شود لکه بری می باشد.

پاک کردن  بعضی از لکه ها مانند قیر ، رنگ، آدامس و… بر روی فرش  باید با  توجه به نوع لکه پاک شود. اولین قدم در قالیشویی  تشخیص نوع لکه می باشد.

بعد از تشخیص نوع لکه، کارشناسان  با توجه به نوع فرش دستباف یا ماشینی و همچنین کهنه یا نو بودن فرش، حلال مناسب آن لکه را انتخاب می کنند. حلال انتخاب شده باید به گونه ای باشد که به الیاف فرش شما آسیب نرساند. بعد از ایجاد لکه بر روی فرش خود در منزل بهتر است سریعا اقدام کنید تا لکه  بر روی فرش تثبیت نشود قالیشویی حسین آباد.

لکه بری، ترمیم سوختگی، ترمیم پارگی و… همگی زیر نظر کارشناسان با تجربه ما  در کارخانه قالیشویی شمس آباد انجام می شود. ما در قالیشویی شمس آباد  تمامی سعی خود را کرده ایم که از کارشناسان و افراد با تجربه در زمینه لکه بری و رفوگری فرش ها بحره بگیریم.

 

شمس آباد کجاست؟

 

"<yoastmark

این قالیشویی در دهستان فیروز بهرام بخش چهار دانگه اسلامشهر می باشد استان تهران می باشد. اسلامشهر یکی از شهر های استان تهران می باشد که از نظر جمعیت در رده نوزدهم قرار دارد قالیشویی در شهر ری.

این شهرستان در بخش جنوب غربی استان تهران واقع شده است. این شهر از غرب به رباط کریم، از شمال غرب به شهریار و  از جنوب و شرق به شهر ری محدود شده است.

b2n

yun

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند