قالیشویی سلطان آباد

قالیشویی سلطان آباد

قالیشویی سلطان آباد

قالیشویی سلطان آباد با بیش از چندین سال تجربه یکی از بهترین قالیشویی های این منطقه می باشد. این قالیشویی بیش از 300 نفر پرسنل فعال و متخصص در زمینه شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی دارد. خدمات این قالیشویی به صورت 24 ساعته می باشد و به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشد قالیشویی رباط کریم.

قالیشویی سلطان آباد در خدمت شماست تا تجربه ای خوب و دلنشین از شستشوی فرش داشته باشید. ما با تجربه سال ها فعالیت در این زمینه، این اطمینان را به شما می دهیم که از مجموعه خدمات قالیشویی سلطان آباد رضایت کامل داشته باشید. قالیشویی سلطان آباد متخصص در امر شستشوی  انواع فرش های ابریشم، دستباف، ماشینی و خشکشویی مبلمان و موکت در محل می باشد.

قالیشویی سلطان آباد فعالیت خود را با کادر، متخصصان کاملا حرفه ای و با سابقه در زمینه شستشو فرش های صادراتی با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران آغاز کرده است. یکی از اهداف اصلی این قالیشویی، ایجاد اشتغال و کارآفرینی و قرار گرفتن در رتبه برترین قالیشویی های تهران می باشد قالیشویی گلستان.

خدمات قالیشویی سلطان آباد

 • شستشوی انواع فرش ابریشمی و ترک
 • ترمیم سوختگی، پارگی، بید خوردگی
 • پاسخگویی همه روزه، حتی روز های تعطیل
 • امکان ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر
 • شستشو مبلمان
 • شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی
 • رفوگری و بازسازی فرش های دستباف و ماشینی
 • شستشوی تابلو فرش

نحوه صحیح شستن فرش در قالیشویی

نحوه صحیح شستن فرش در قالیشویی

نحوه صحیح شستن فرش در قالیشویی

قالیشویی سلطان آباد یکی از قالیشویی های مدرن و مکانیزه ای است که شستشوی فرش های ماشینی را توسط دستگاه انجام می دهد.

بسیاری از افراد از شستشوی فرش در قالیشویی ها تردید دارند زیرا شایعاتی راجب قالیشویی ها همیشه وجود دارد که باعث می شود مردم به قالیشویی ها اعتماد نکنند.

این قالیشویی یکی از عضو های رسمی اتحادیه قالیشویان تهران است و زیر نظر این اتحادیه، خدمات خود را ارائه می دهد. یکی از الویت های اصلی قالیشویی سلطان آباد رضایت و اعتماد مشتریان است قالیشویی شهرک سبز دشت.

شستن فرش در قالیشویی توسط دستگاه های مکانیزه و نیمه مکانیزه انجام می شود که باید مراحلی طی شود تا فرش شما با کیفیت بالا شستشو داده شود.

اولین مرحله که برای شستشوی فرش انجام می شود، غبارگیری فرش توسط دستگاه های مخصوص است. بعد از این مرحله نوبت به شستن فرش با مواد شوینده مناسب می رسد. کارشناسان الیاف فرش شما ر بررسی می کنند و متناسب با الیافی که فرش شما دارد، مواد شوینده مناسب را برای شستشو انتخاب می کنند.

پس از اینکه شستشوی فرش با دستگاه به اتمام رسید، فرش وارد دستگاه آبگیری می شود و به صورت کاملا مکانیزه خشک می شود. در آخرین مرحله فرش را برای خشک کردن در گرمخانه ها از داربست آویزان می کنند.

قالیشویی مجاز در سلطان آباد

قالیشویی سلطان آباد یکی از قالیشویی های مجاز و خوب این منطقه می باشد. یک قالیشویی مجاز دارای یک سری ویژگی هایی است که آن را از بقیه قالیشویی ها مجزا می کند. یک قالیشویی مجاز شستشوی فرش های دستباف و ماشینی را به طور مجزا انجام می دهد. فرش ههای دستباف فرش هایی نفیس و عتیقه هستند و شستشوی آن ها به صورت دستی و توسط کارشناسان انجام می شود.

یک قالیشویی مجاز باید عضو رسمی اتحادیه باشد و دارای مجوز بوده. یک قالیشویی مجاز  از اتحادیه قالیشویان، یک شماره جواز کسب  خواهد نمود و شما می توانید با تماس به  اتحادیه و استعلام کد قالیشویی مورد نظر از مجاز بودن آن  اطمینان حاصل فرمایید.

در یک قالیشویی مجاز فرش ها به صورت لول شده و کاور کشیده شده، تحویل مشتریان داده می شود. یکی از خدمات قالیشویی سلطان آباد، سرویس حمل و نقل رایگان برای مشتریان است قالیشویی نسیم شهر.

مزایای شستشوی فرش در قالیشویی

مزایای شستشوی فرش در قالیشویی

مزایای شستشوی فرش در قالیشویی

 • جابجایی فرش بدون دخالت دست و به وسیله نوار های نقاله انجام می شود.
 • شستشوی فرش با دستگاه های پیشرفته و مکانیزه روز دنیا انجام می شود.
 • شستشوی فرش ها زیر نظر افراد متخصص و کار آمد انجام می شود.
 • از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش استفاده می شود.
 • شرایط جوی تاثیری در خشک شدن فرش ها ندارد.
 • فرایند آبکشی از طریق دستگاه و به شکل یکدست و تحت زمانبندی مشخص شده انجام می شود.

سلطان آباد کجاست؟

سلطان آباد واقع در گلستان و مرکز  بخش گلستان، سهرستان بهارستان می باشدو شهر گلستان در جنوب غرب  استان تهران و  و در فاصله 24 کیلومتری از شهر تهران قرار دارد ارزان ترین قالیشویی در چهاردانگه.

یکی از محلات مهم آن می توان به سبز دشت اشاره کرد. ایستگاه  اتوبوس سلطان آباد در گلستان و خیابان تهران _ ساوه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی  آوای گلستان قرار گرفته است.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند