قالیشویی زرافشان

قالیشویی زرافشان

قالیشویی زرافشان

قالیشویی زرافشان با نیم قرن تجربه کاری جزو یکی از بهترین و قدیمی ترین قالیشویی های زرافشان می باشد. این قالیشویی یکی از عضو های رسمی اتحادیه قالیشویان تهران است. قالیشویی زرافشان همواره در طول فعالیت خود مفتخر بوده تا با عملکردی کار آمد، در جهت براورده ساختن نیاز مشتریان گام برداشته و با به کارگیری شیوه های مدیریتی نوین، خدمتگذار مشتریان عزیز باشد قالیشویی اسلامشهر.

این قالیشویی بیش از 250 نفر پرسنل فعال و متخصص در زمینه شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف، رفوگری و ترمیم فرش،خشکشویی مبلمان و موکت را دارد. خدمات این قالیشویی به صورت شبانه روی و آنلاین می باشد، و به صورت 24 ساعته، آماده خدمات رسانی است.در گذشته شستشوی بیشتر فرش ها در خانه انجام می شد. اما امروزه به دلیل نبودن فضا و خانه های کوچک، چنین امکانی وجود ندارد.

یک قالیشویی معتبر و خوب، فرش های شما را با کیفیت بالا شستشو می دهد. قالیشویی زرافشان یک قالیشویی مکانیزه شده با دستگاه های مدرن قالیشویی می باشد. این قالیشویی دارای سرویس رایگان برای تحویل فرش ها است که به صورت 24 ساعته فعال می باشد. تمامی  موارد شستشو، رفوگری و ترمیم فرش ها در قالیشویی زرافشان انجام می شود.

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی تمامی فرش های ماشینی در این قالیشویی، با دستگاه های مکانیزه و پیشرفته روز دنیا انجام می شود. بسیاری از افراد از سرویس و خدمات قالیشویی تردید دارند و حس می کنند با  دادن شستشوی فرش به قالیشویی، فزش آنها آسیب می بیند.

باید بگوییم این ها شایعاتی هستند که  راجب قالیشویی ها زده می شود و صحتی ندارد و البته بعضی از قالیشویی های غیر معتبر وجود دارند که دارای مجوز اتحادیه نمی باشند. بعضی افراد بدلیل صرفه جویی در هزینه، ترجیح می دهند، خودشان فرش را شستشو دهند. که در آخر به فرش آسیب می زنند بهترین قالیشویی اسلامشهر.

شستشوی فرش ماشینی و دستباف در قالیشویی زرافشان به صورت جدا انجام می شود. شستشوی فرش توسط دستگاه باید مراحلی را طی کند تا با کیفیت شسته شود. مرحله اول، غبارگیری است. ابتدا گرد و غبار و خاک داخل الیافت فرش توسط دستگاه غبارگیری گرفته می شود. بعد از این مرحله،  فرش وارد دستگاه برای شستشو می شود.

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی با بهترین و مناسب ترین مواد شوینده انجام می شود. در آخر فرش ها در داخل دستگاه خشک کن قرار گرفته و به صورت مکانیزه خشک می شوند.

خدمات قالیشویی زرافشان

خدمات قالیشویی زرافشان

خدمات قالیشویی زرافشان

  • شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی
  • شستشوی انواع فرش های ترک و ابریشمی
  • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر برای تمامی خدمات
  • ترمیم سوختگی، پارگی و بید خوردگی
  • پاسخگویی همه روزه، حتی روز های تعطیل
  • شستشو بدون آسیب دیدگی
  • خشکشویی مبلمان، موکت و خوشخواب
  • رفوگری و بازسازی انواع فرش

قالیشویی حرفه ای زرافشان

قالیشویی زرافشان یک قالیشویی حرفه ای و معتبر  در زرافشان است. سابقه و تجربه کاری، یکی از ویژگی های اصلی یک قالیشویی حرفه ای است. این قالیشویی عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران است بهترین قالیشویی چهاردانگه.

این قالیشویی شستشوی فرش های دستباف و ماشینی را به صورت جداگانه شستشو می دهد. فرش های دستباف توسط افراد متخصص و کاربلد، به صورت دستی شسته میشود. اما فرش های ماشینی با دستگاه های مکانیزه و تمام اتوماتیک شسته می شود.

یک قالیشویی حرفه ای باید قبل از شستشوی فرش ها، کهنگی و پوسیدگی فرس را به مشتریان خود  اطلاع دهد و بعد با رضایت مشتریان، فرش را شستشو دهد. این قالیشویی از دوران کرونا به بعد تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین انجام می دهد. این قالیشویی ارزش زمانی مشتریان خود را به خوبی می داند و بعد از تحویل فرش، در کمترین زمان ممکن، حداقل 48 ساعت به صورت لول و کاور شده، درب منزل به مشتریان خود تحویل می دهد.

قالیشویی زرافشان، رضایت مشتریان را الویت کار خود قرار می دهد. قیمت و نرخ شستشوی فرش در این قالیشویی توسط اتحادیه تعیین می شود.

لکه بری قالیشویی زرافشان

لکه بری قالیشویی زرافشان

لکه بری قالیشویی زرافشان

یکی از خدمات مهم قالیشویی زرافشان، خدمات لکه بری می باشد. بعضی از لکه ها را نمی توان با شستشو از بین برد، لکه هایی مثل لکه رنگ، قیر، آدامس و … این لکه ها توسط کارشناس در قالیشویی شناسایی شده و نوع آن مشخص می شود قالیشویی گلستان.

براساس نوع لکه، حلال و شوینده مناسب برای از بین بردن آن استفاده می شود.

ما در این قالیشویی تمام سعی خود را کرده ایم تا از کارشناسان و افراد با تجربه در زمینه رفوگری و لکه بری  انواع فرش ها بحره  بگیریم 

زرافشان کجاست؟

زرافشان در شهرستان اسلامشهر در جنوب استان تهران واقع شده است. این محله دسترسی راحتی به تهران دارد. شما می توانید از ظریق خط 3، ایستگاه مترو آزدگان از قطار پیاده شده و از طریق اتوبوس یا تاکسی به شهرستان اسلامشهر دسترسی پیدا کنید.

Zarafshan Carpet Washing

b2n.ir

yun.ir

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند