قالیشویی رباط کریم

قالیشویی رباط کریم

قالیشویی رباط کریم

قالیشویی رباط کریم با بهره گیری از افراد متخصص و حرفه ای در زمینه شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف و همچنین شستشو و خشکشویی انواع مبلمان، موکت و شستشوی خوشخواب فعالیت می کند. این کارخانه مجهز به دستگاه های پیشرفته روز قالیشویی دنیا می باشد. قالیشویی رباط کریم عضو رسمی اتحادیه قالیشویان می باشد قالیشویی اسلامشهر.

شستشوی تمامی فرش های ماشینی با دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک صورت می گیرد. تمامی خدمات این قالیشویی دارای ضمانت نامه کتبی و معتبر می باشد. پرسنل این قالیشویی همگی دارای مهارت و مدرک در زمینه رفوگری، بازسازی فرش های دستباف می باشد. این قالیشویی دارای بیش از 300 پرسنل فعال و متعهد در زمینه شستشوی فرش های دستباف و ماشینی می باشد.

شستشوی فرش در این قالیشویی به صورت حرفه ای  و به بهترین نحو انجام می شود. سرویس دهی  و نحوه سفارش در این قالیشویی به صورت آنلاین انجام می شود. این قالیشویی فرش های شما را  با بهترین مواد شوینده، بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت شستشو می دهد قالیشویی خوب در بهارستان.

خدمات قالیشویی رباط کریم

  • شستشوی فرش های دستباف و ماشینی
  • شستشوی انواع فرش ترک و ابریشمی
  • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر
  • سرویس دهی آنلاین
  • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر برای تمامی خدمات
  • ریشه بافی، رنگبرداری و رفع سوختگی
  • غبارگیری فرش
  • دارای کادر مجرب و حرفه ای
  • شستشو با تضمین و بدون لک

قالیشویی حرفه ای در رباط کریم

"<yoastmark

این قالیشویی یکی از قالیشویی های مجاز و معتبر در این شهرستان رباط کریم می باشد. یک قالیشویی حرفه ای رضایت و زمان مشتریان را جزو الویت های اصلی کار خود قرار می دهد. قالیشویی های حرفه ای جزو معتبر ترین و محبوب ترین قالیشویی ها هستند که قابلیت این را دارند که خدمات مختلفی ارائه دهند.

یک قالیشویی حرفه ای مانند قالیشویی رباط کریم  ویژگی های مختلفی را به خود اختصاص داده اند. یک قالیشویی حرفه ای  باید انواع فرش دستباف و ماشینی را به طور جداگانه شستشو بدهد قالیشویی اسلامشهر.

زیرا فرش های دستباف حساس هستند و موقع شستشو ممکن است فرش های آن ها تداخل رنگ پیدا کند. شستشوی فرش دستباف در قالیشویی به صورت دستی و سنتی زیر نظر متخصصان این کار شستشو داده می شود.

یک قالیشویی حرفه ای ارزش زمان مشتریان را به خوبی می داند و در کمتر از 48 ساعت  پس از زمان  تماس فرش های شما را تحویل می دهد. این قالیشویی از تعهد و نظم کارایی بالایی برخوردار است. این قالیشویی فرش های شما را با بالاترین کیفیت شستشو و به صورت کاور شده و لول شده تحویل مشتری می دهد.

یک قالیشویی حرفه ای  ابتدا از سلامت فرش های شما اطمینان حاصل می کند تا در صورت کهنه بودن و پوسیدگی، به مشتری اطلاع می دهد و بعد  آن را شستشو می دهد. قالیشویی رباط کریم  مجموعه ای است که هم در حین خدمات و پس از آن  با مشتریان خود در ارتباط است. در این بخش قالیشویی پشتیبان ها درباره نحوه شستشو و نگهداری فرش، نرخ فرش و همچنین زمان ارسال به مشتریان خود اطلاع می دهند.

شستشوی تابلو فرش در قالیشویی رباط کریم

تابلو فرش یکی از وسیله های تزئینی و گران قیمت در خانه است. شستشوی تابلو فرش کمی دشوار و سخت است. تابلو فرش ها در ابعاد و اندازه های مختلفی وجود دارند. تابلو فرش ها به مرور زمان و به ندرت کثیف می شوند و نیاز خیلی کمی به شستشو دارند. برای شستشوی تابلو فرش های خود می توانید از خدمات این قالیشویی استفاده کنید. این قالیشویی تجربه و تخصص لازم را برای نظافت انواع تابلو فرش ها گران بهای شما را دارد و با صرف یک هزینه مناسب این خدمات را برای شما ارئه می دهند قالیشویی در شهر ری.

این قالیشویی با ارئه ضمانت نامه کتبی این اطمینان را به شما می دهد که فرش شما با بالاترین کیفیت و سالم و بدون نقص شستشو داده شود.

رباط کریم کجاست؟

"<yoastmark

رباط کریم یکی از شهرستان های استان تهران می باشد که در فاصله 25 کیلومتری جنوب غربی از تهران قرار دارد  قالیشویی جعفرآباد.

این شهرستان از شمال به  شهریار از جنوب به شهرستان های ری و اسلامشهر، از شرق به شهرستان بهارستان و از غرب به شهرستان زرندیه از توابع استان مرکزی محدود شده  است.

به دلیل  واقع شدن رباط کریم بر سر جاده ابریشم و راه زیارتی خراسان به بغداد و همچنین انتخاب تهران به عنوان پایتخت توسط آقا محمد خان قاجار، یکی از قدیمی ترین و کهن ترین کاروانسرا ها به نام کاروانسرا سنگی و کاروانسرا حاج کمال در این منطقه ساخته شده است.

b2n

yun

 

 

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند