قالیشویی خیرآباد

قالیشویی خیرآباد

قالیشویی خیرآباد

قالیشویی خیرآباد جزو محبوب ترین و کار آمد ترین شرکت های خدماتی  در زمینه قالیشویی در منطقه خیرآباد می باشد. این قالیشویی در واقع یک فرایند شستشو است که با شستشوی معمولی کاملا تفاوت دارد. کارکنان قالیشویی خیرآباد شستشوی فرش های مشتری را  به صورت کاملا تخصصی  انجام می دهند قالیشویی نسیم شهر.

فرش ها یکی از اقلام ضروری در خانه ایرانیان است. فرش های منازل همه ما بعد از مدتی نیاز به شستشو پیدا می کند. همانطور که بدن ما نیاز به نظافت و تمیزی دارد، فرش های ما نیز این گونه است. اگر فرش های ما شستشو داده نشود، ما بعد از مدتی دچار بیماری های پوستی می شویم. امروزه در بیشتر قالیشویی هایی که خدمات شستشو فرش ارائه می شود، دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک وجود دارد  که این دستگاه های، شستشوی فرش را بدون دخالت دست و کاملا تخصصی انجام  می دهند.

خدمات این قالیشویی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد. قالیشویی خیرآباد دارای بیش از 250 نفر  پرسنل فعال و مجرب در زمینه شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی و رفوگری فرش را دارا می باشد. این قالیشویی تمامی فرش های شما را با بالا ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت شستشو می دهد قالیشویی خوب در بهارستان.

خدمات قالیشویی خیرآباد

  • ترمیم سوختگی، پارگی و بید خوردگی
  • شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی
  • پاسخگویی همه روزه حتی روز هاذی تعطیل
  • شستشو بدون آسیب دیدگی
  • امکان ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر برای تمامی خدمات
  • شستشوی مبلمان
  • رفوگری، بازسازی فرش های دستباف و ماشینی
  • ارائه خدمات آنلاین (قالیشویی اسلامشهر)

شسشتوی فرش در منزل

شسشتوی فرش در منزل

شسشتوی فرش در منزل

قالیشویی خیرآباد شستشوی فرش های ماشینی را بدون دخالت دست با دستگاه شستشو می دهد. یکی از دغدغه های خانم های خانه دار برای خانه تکانی، شستشو فرش ها است. شستشوی فرش در منزل نیازمند به فضا است. امروزه به دلیل خانه های کوچک و آپارتمانی، چنین فضایی وجود ندارد و بیشتر افراد فرش های خود را به قالیشویی می سپارند قالیشویی رباط کریم.

اگر شما فضایی دارید که می توانید فرش های خود را در منزل شستشو دهید باید مراحل و نکاتی را در شستشو رعایت کنید تا فرش شما آسیب نبیند.

اگر برای اولین بار است که می خواهید فرش خود را در خانه بشویید، بهتر است اول از رنگ ندادن آن اطمینان حاصل کنید. بهتر است قبل از شروع به شستشوی فرش به فکر خشک کردن فرش نیز باشید.

در اولین مرحله برای شستشو باید شما فرش خود را به خوبی خیس کنید. بعد از خیس شدن فرش به طور کامل، مواد شوینده مناسب و رقیق را بر روی فرش بریزی و به صورت موازی به فرچه کشیدن را شروع کنید. حتما ریشه  های فرش را فرچه بکشید تا به خوبی تمیز شود. بعد از اتمام مرحله فرچه کشی نوبت به آبکشی فرش می رسد.

در مرحله  آبکشی می توانید با سطل روی فرش آب بریزید تا کف آن به خوبی بیرون  برود. بعد ازآن با استفاده از  یک پارو با حرکت در  جهت خواب فرش،  آب هایی که در عمق فرش نفوذ کرده را خارج کنید.

مرحله آخر شستشوی فرش، مرحله خشک کردن آن است. در این مرحله به آرامی فرش را لوله کنید و در هر لایه از لول کردن پشت فرش را آب بکشید. بعد از آن فرش را جلوی نور خورشید پهن کنید تا کاملا خشک شود قالیشویی سلطان آباد.

لکه بری قالیشویی خیرآباد

یکی از خدمات مهمی که قالیشویی خیرآباد ارائه می دهد، لکه بری انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد. لکه بری فرش های دستباف، قالی و قالیچه کار آسانی نمی باشد و حتما باید توسط کارشناسان کار بلد و حرفه ای انجام شود. ما در این قالیشویی تمام سعی خود را کرده ایم تا از بهترین کارشناسان و افراد با تجربه در لکه بری انواع فرش و رفوگری فرش ها بحره بگیریم. لکه بری فرش باید قبل از شستشو فرش انجام شود.

هر لکه بسته به نوع آن  نحوه پاک کردن مخصوص خود را دارد. شستشوی فرش بدون لکه ممکن است سبب تثبیت که بر روی فرش گردد. در قالیشویی ها قدم اول شناسایی لکه می باشد و بعد از شناسایی، حلال مناسب آن توسط کارشناسان انتخاب می شود.

خیرآباد کجاست؟

"<yoastmark

خیرآباد پایین روستایی در دهستان همدانک بخش بوستان شهرستان بهارستان  استان تهران می باشد قالیشویی گلستان.

بهارستان شهرستان جدیدی در استان تهران می باشد که با ترکیب بخش های گلستان و بوستان شهرستان رباط کریم تاسیس شده است. شهرستان بهارستان مرکز شهر گلستان می باشد. شهر گلستان در  جنوب غرب استان تهران واقع شده است و در 24 کیلومتری از شهر تهران قرار دارد که از محلات مهم آن می توان به سبز دشت اشاره کرد.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند