قالیشویی جعفرآباد

قالیشویی جعفرآباد

قالیشویی جعفرآباد

قالیشویی جعفرآباد، بزرگترین قالیشویی مکانیزه در این منطقه می باشد که تمام منشور اخلاقی  شامل قالیشویی با آب کشی اسلامی  را در کارنامه خود دارد. این قالیشویی با ارائه خدمات متنوع در سال های اخیر شامل سرویس رایگان به تمامی منطقه جعفرآباد می باشد. نحوه عملکرد قالیشویی جعفرآباد به این صورت است که مشتریان می توانند از طرق سایت به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کنند قالیشویی باغ فیض.

قالیشویی جعفرآباد یک قالیشویی با اصالت با تجهیزات مدرن در محله جعفرآباد می باشد. این قالیشویی در زمینه شستشوی فرش های دستباف، ماشینی و شستشوی انواع مبلمان و موکت در محل فعالیت دارد. این قالیشویی بیش از 250 نفر پرسنل حرفه ای و کار بلد در زمینه شستشوی انواع فرش و  رفوگری دارد. خدمات این قالیشویی به صورت شبانه روزی و آنلاین می باشد.

این قالیشویی تمامی سعی خود را کرده تا خدمات خود را به بهترین نحو ممکن به مشتریان خود ارئه دهد. این قالیشویی مجهزبه دستگاه های مکانیزه و  مجعز روز دنیا برای شستشوی فرش های ماشینی می باشد. خدمات کارخانه قالیشویی اعم از شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی و شستشوی مبلمان و موکت دارای ضمانت نامه کتبی  و گارانتی می باشد.

مزایای قالیشویی جعفرآباد

  • فرایند خاک گیری، پرز گیری فرش با دستگاه های مخصوص انجام می شود.
  • شستشوی فرش با دستگاه های مکانیزه و پیشرفته روز دنیا قالیشویی انجام می شود.
  • توان جسمی و خستگی نیروی کار بر کیفیت شستشو تاثیر گذار نیست.
  • جابجایی فرش توسط نوار های نقاله انجام می شود.
  • دستگاه های جدید برای خارج کردن آب کثیف از فشار آب به جای شلاق زدن استفاده می کنند.
  • فرایند خشک شدن فرش ها در گرمخانه های مجهز انجام می شود.
  • شرایط جوی آب و هوا بر خشک کردن فرش تاثیر گذار نیست قالیشویی خوب در گلستان.
  • فرش طی زمانبندی مشخص خشک می شود.
  • دستگاه های آبگیر جدید متناسب با فرش بوده و در هنگام آبگیری فرش آسیب نمی بیند.

بزرگ ترین  و مجهز ترین قالیشویی جعفرآباد

"بزرگ

این قالیشویی یکی از مجهز ترین قالیشویی های این منطقه می باشد زیرا شستشوی تمامی فرش های ماشینی با دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته صورت می گیرد. یک قالیشویی مجهز و خوب بعد از تماس شما یا ثبت سفارش آنلاینی که انجام می دهید، کارشناسان خود را به محل اعزام کرده تا فرش های شما را مورد بررسی قرار دهند. این قالیشویی علاوه بر خدماتی مانند شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی، خدماتی مانند تعمیر، رفوگری و بازسازی فرش را به مشتریان خود ارائه می دهد قالیشویی نسیم شهر.

شستشوی فرش های دستباف و ماشینی به صورت جداگانه انجام می شود. شستشوی فرش های ماشینی با دستگاه های مکانیزه و شستشوی فرش های دستباف  به صورت دستی توسط متخصصان این کار انجام می شود.

بعد از فرایند شستشو این قالیشویی فرش های شما را به صورت لول شده و کاور شده درب منزل تحویل می دهد.

قالیشویی جعفرآباد یکی از عضو های رسمی اتحادیه قالیشویان می باشد. تمام نرخ های خدمات این قالیشویی طبق تعرفه اتحادیه فاکتور می شود.

فرش هایی که برای شستشو به قالیشویی فرستاده می شوند، دارای بافت های مختلفی هستند. متخصصان شستشوی فرش با توجه به نوع بافت فرش مواد شوینده مخصوص آن را به کار می برند تا آسیبی به فرش وارد نشود.

ترمیم و بازسازی فرش در قالیشویی جعفرآباد

یکی از خدمات مهم قالیشویی جعفرآباد ترمیم و رفوگری انواع فرش های دستباف و ماشینی می باشد. گاهی اوقات نیاز به قالیشویی به دلیل ترمیم و پارگی یا بید زدگی فرش است. بید ها حشره های کوچک زرد رنگی هستند که در تار و پود فرش نفوذ می کنند و در  با لانه گزینی و تخم ریزی الیاف فرش را ازبین می برند قالیشویی گلدسته.

این حشره ها بر روی الیاف پشمی شروع به خوردن و تندین تار می کنند و به این ترتیب فرش شما آسیب می بیند. رطوبت و تاریکی و تراکم پایین فرش از بهترین شرایطی هستند که این حشرات می توانند در فرش رشد و زندگی کنند. اگر بید زدگی دیر تشخیص داده شود فرش شما کاملا از بین خواهد رفت.

بید زدگی می تواند روی فرش، زیر فرش یا هر دو طرف فرش شما باشد. ترمیم بیدزدگی در قالیشویی ت.سط افراد متخصص انجام می شود. در فرش های معمولی تمامی قسمت هایی که بید خورده است را  از پرز تمیز می کنند و سپس مراحل رفوگری را انجام می دهند. در فرش های نفیس کارشناسان سعی می کنند با حفظ پرز فرش،  اقدام به ترمیم کنند.

b2n

yun

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند