قالیشویی باغ فیض

قالیشویی باغ فیض

قالیشویی باغ فیض

قالیشویی باغ فیض  یکی از 10 قالیشویی برتر پایتخت می باشد که سابقه ای بیش از 30 سال در زمینه شستشوی فرش دارد. این قالیشویی با استفاده از امکانات پیشرفته و مدرن و استاد کاران زبده و کارآمد و همچنین پرسنلی با تجربه در تهران و این منطقه به صورت یکپارچه و سراسری امکان سرویس دهی به همه جای استان تهران را دارد قالیشویی اسلامشهر.

امروزه در استان تهران بیش از 400 کارخانه قالیشویی وجود دارد که به صورت قانونی و غیر قانونی فعالیت می کنند که مشتریان بسته به شناخت و اهمیت و سلیقه شان سفارش های قالی و فرش خود را  به آن ها می سپارند. در بین این همه قالیشویی، قالیشویی های محدودی هستند که فعالیت آن ها به صورت قانونی و زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران است.

قالیشویی باغ فیض یکی از عضو های رسمی اتحادیه قالیشویان می باشد که نرخ های شستشو فرش  براساس اتحادیه تعیین می شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی  و آمدن قالیشویی های مدرن و قالیشویی های آنلاین و  با دستگاه های مخصوص شستشوی فرش با مواد شوینده مخصوص فرش ها با بهترین کیفیت شسته می شوند که علاوه بر پاکیزگی، تار و پود قالی و از رنگ آن محافظت می شود بهترین قالیشویی اسلامشهر.

خدمات قالیشویی باغ فیض

 • شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی
 • شستشوی انواع فرش ابریشمی و ترک
 • ترمیم، بازسازی و رفوگری فرش
 • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر
 • استفاده از مواد شوینده مرغوب
 • تضمین کیفیت و سلامت فرش های شما
 • خشکشویی فرش، موکت، مبل و خوشخواب
 • ارائه سرویس حمل و نقل رایگان
 • ثبت سفارش به صورت آنلاین(قالیشویی واوان).

معتبر ترین قالیشویی باغ فیض

"معتبر

این قالیشویی جزو یکی از بهترین و معتبر ترین قالیشویی های فیض آباد می باشد. امروزه  کارخانه و موسسات قالیشویی بسیار زیاد شده اند ولی همه آن ها خدمات خوبی را ارئه نمی دهند.

یک قالیشویی معتبر و خوب  دارای یک سری  ویژگی های مشخص است. یکی از الویت های مهم قالیشویی باغ فیض، رضایت مشتریان است.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک قالیشویی معتبر دارد، این است که عضو رسمی اتحادیه باشد. تمام نرخ هایی قالیشویی برای خدمات خود ارائه می دهد باید براساس اتحادیه باشد.

این قالیشویی بعد از اتمام خدمات وشستشوی فرش، فرش های شما را به صورت کاور شده و لول شده تحویل می دهد قالیشویی احمد آباد مستوفی.

یکی از ویژگی هایی که قالیشویی باغ فیض که آن را از قالیشویی های دیگر متمایز می کند این است که، از لحظه ای که شما ثبت آنلاین یا تلفنی که انجام می دهید،کارشناسان خود را به محل اعزام می کند تا فرش های شما مورد بررسی قرار بگیرد. کارشناسان فرش شما را بررسی می کند  و اگر نیاز به هر خدماتی مانند رفوگری، بازسازی و… داشته باشند به شما اطلاع می دهند.

شستشوی تمامی فرش های ماشینی در این قالیشویی توسط دستگاه های پیشرفته و روز دنیا انجام می شود. شستشو فرش با دستگاه های مکانیزه باعث می شود فرش شما به صورت یکدست تمیز شود.

قالیشویی باغ فیض ارزش زمانی مشتریان را به خوبی می داند و برای آنان اهمیت قائل می شود. این قالیشویی دارای سرویس حمل و نقل رایگان است و در کمترین زمان مممکن فرش های شما را بعد از اتمام شستشو، درب منزل تحویل می دهد.

فواید شستشوی فرش در قالیشویی

فرش یکی از وسایلیاست که در خانه هر ایرانی یافت می شود. شستشو و  نگهداری از فرش ها بسیار مهم است. بهتر است برای شستشوی فرش، فرش های خود را به قالیشویی بسپاریم تا آسیبی به آن ها وارد نشود. قالیشویی فیض آباد با ارائه بهترین و با کیفیت ترین امکانات در این زمینه توانسته است ددر این زمینه به بهترین نحو ممکن فعالیت داشته باشد. شستشوی فرش در قالیشویی مزایای زیادی دارد قالیشویی موسی آباد.

 • شستشوی فرش با دستگاه های مکانیزه انجام می شود
 • شستن فرش توسط افراد مجرب و حرفه ای انجام می شود.
 • فرایند آبکشی ذاز طریق دستگاه و  بع شکل یکدست صورت می گیرد
 • توان نیروی کار بر کیفیت شستشوی فرش تاثیر گذار نخواهد بود.
 • شرایط جوی هیچ تاثیری در خشک شدن فرش ندارد.
 • از مرغوب ترین مواد شوینده استفاده می شود.

باغ فیض کجاست؟

"<yoastmark

باغ فیض یکی از محله های واقع در اسلامشهر است واقع در استان تهران است. می توان از اتوبان ساوه، آزادگان و احمد آباد مستوفی پس از 15 کیلومتر به آن جا رسید قالیشویی نسیم شهر.

این شهرستان از شرق و جنوب به شهر ری، از جنوب به رباط کریم و از غرب به  به شهریار محدود شده است و بیش از 800 هزار جمعیت دارد. نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به باغ فیض، ایستگاه اتوبوس اسلامشهر_ واوان می باشد.

b2n

yun

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند